Ürünlerimiz

Carwash Turko ailesi olarak yenilenen ve gelişen teknolojilerle birlikte bayilerimize eş zamanlı destek ve eğitim hizmeti sunuyoruz. Eğitim ihtiyacı olan personel kalifiye edilerek Carwash Turko ailesine katılır.

Bayilerimiz uygulamalarını yaparken sadece Carwash Turko markalı ürünleri kullanmakla yükümlüdür. Ürünlerin temini merkezimizden sağlanmaktadır. 

ÖN BAŞVURU

Bayimiz olmak için öncelikle internet sitemiz üzerinden bayi başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır.

ÖN BAŞVURU KABUL

Doldurduğunuz form tarafımızdan bazı kriterler göz önünde bulundurularak değerlendirilir. Örneğin başvuru yapılacak mahalde başka bir istasyon olması, başvuru yapılacak yerin iş yeri için uygunsuz olması gibi nedenler olumsuz cevap niteliğindedir. Ön başvurusu kabul edilen bayi adayıyla şirketimiz bünyesinde yüz yüze görüşme yapılır.

İŞ SUNUMU

Görüşmeden olumlu sonuç alan bayi adayı ayrıntılı iş sunumu hazırlar. Bu sunum içerisinde bayi açılacak yerin detaylı özellikleri, hedef kitle, nüfus, hava ve coğrafi şartlar, kalifiye eleman aralığı gibi konular yer almaktadır.

PROTOKOL

Başvurusu onaylanan adayla protokol yapılır.

EĞİTİM VE ŞUBE TASARIMI

Protokol imzalanan aday ve personel yaklaşık 1 haftalık temel eğitim sürecinden geçer. Bu sırada bayi teknik şartnameye uygun şekilde tasarlanır. Bayi için kurumsal kimlik (kartvizit, fatura,şapka, tişört, bardak, atentli kağıt vb.) hazırlanır.

VE MUTLU SON...

Tamamlanan eğitim sürecinin ardından bayilik sözleşmesi imzalanır ve devasa bir açılışla iş yeri faaliyete geçer.

 

Car Wash Turko Coffee Franchising olağanüstü bir franchise deneyimi sunacak.  Trafikte stres topuna dönen sürücü bir dost arkadaş gibi karşılanacak arkasına yaslanıp ve rahatlayacağı bir yer bulacak.Türkiye geneli bayilikler için bizimle irtibata geçin.

 

Carwash Turko Nano Boya Koruma Sistemleri 

 

 

Yolların Parıldayan Yıldızı Carwash Turko Cafe İle Kusursuz Hizmeti Deneyin

Yollar artık çok daha keyifli ve eğlenceli oluyor. Şöyle düşünün arabanızla yolculuk yapıyorsunuz, arabanızı yıkatabileceğiniz ve aynı zamanda her ihtiyacınızı yüksek kalitede karşılayabileceğiniz bir yerde duruyorsunuz. Aracınızın kahramanı olacak Carwash Turko araç tutkusunu her ayrıntıda yaşayabileceğiniz hizmetin yeni adresi olarak sizi bekliyor. Yol stresi, trafik gibi olumsuz tüm enerjileri üstünüzden atabileceğiniz bu mekanda eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız.

Carwash Turko araba yıkama ve detaylandırma hizmetini yüksek kalitede sunarken açık ve kapalı cafeleri ile sizi krallar gibi ağırlıyor. Klima, Wf gibi hizmetlerin sunulduğu Carwash Turko’da parıltıdan aracınızı tanıyamayacaksınız. Hem arabanız hem siz muhteşem şekilde ağırlanacak ve yola full enerji ile devam edeceksiniz. Yepyeni bir yol deneyimi yaşayabileceğiniz Carwash Turko Türkiye’de Avrupa standartlarını görebileceğiniz modern bir araba yıkama ve dinlenme merkezi olarak artık yol boyu yanınızda olacak.

Carwash Turko Cafe’de Sizleri Neler Bekliyor?

Carwash Turko’da yol yaparken bulmak istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Parlayan aracınıza bakarak ister yemek yiyebilir isterseniz bir şeyler içip TV İzleyebilirsiniz. Rahatlık, huzur ve güç toplamak için mükemmel bir atmosfer sunuluyor. Samimi bir karşılama ile yüzünüzün güleceği kendinizi rahat hissedip dinlenebileceğiniz yepyeni bir deneyim Carwash Turko’da sizi bekliyor. Yol boyu sıkılıp dergi, gazete almak istediğinizde Carwash Turko’da durabilir ve istediğiniz tüm ürünleri burada bulabilirsiniz. Stres ve sıkıntılarınızı üstünüzden atabileceğiniz, aradığınız her şeyi bulabileceğiniz, arabanızı yepyeni gibi göreceğiniz Carwash Cafe Turko ksursuz bir deneyim sunuyor.

Detaylı otomobil temizliği ve cafe hizmetini farklı kılan birçok özelliği bulunan Carwash Turko kendinizi çok rahat hissedeceğiniz atmosferi ile kusursuz otomobil temizliği deneyimini bir arada sunuyor. Çevre dostu ürünler kullanarak hizmet veren Carwash Turko insan ve doğaya faydalı hizmetin kapılarını açıyor. Sizin için tutkunuzun resmi olan aracınızı aynı tutku ile misafir ediyor. Araç tutkusu ve yol keyfini yüksek standartlarda yaşamanızı sağlıyor. Türkiye’de yol yapan herkesin yepyeni bir deneyim yaşayacağı Carwash Turko Avrupa standartlarında hizmet ve ürünleri bulabileceğiniz dost bir mekan olarak yol kenarında size gülümsüyor olacak.

 

 

  
JSN Metro template designed by JoomlaShine.com